Jak to u nás funguje

Dlouhodobé pronájmy sportovní haly

Pro dlouhodobý pronájem sportovní haly je nutné nás navštívit a sepsat rámcovou smlouvu. Po podpisu smlouvy Vám vygenerujeme přihlašovací údaje pro rezervaci sportovní haly. Poté se již můžete přihlásit do aplikace, kde si vyberete vhodný termín a zarezervujete sportovní halu. Pronájem Vám každý měsíc vyfakturujeme. Při vstupu do sportovní haly se ohlásíte na recepci, kde Vám bude přidělena šatna. Jedna šatna je v ceně pronájmu sportovní haly. Pokud potřebujete více šaten, obraťte se na nás.

Krátkodobé pronájmy sportovní haly

Pro krátkodobý pronájem nás kontaktujte, zašleme Vám k vyplnění a podpisu objednávkový formulář. Po zaslání vyplněného objednávkového formuláře zpět Vám zašleme fakturu. Po jejím uhrazení nám pošlete potvrzení o úhradě. Tímto máte sportovní halu zarezervovánu. Při vstupu do sportovní haly se ohlásíte na recepci, kde Vám bude přidělena šatna. Jedna šatna je v ceně pronájmu sportovní haly. Pokud potřebujete více šaten, je potřeba vše uvést v objednávkovém formuláři.

Co s sebou

Vezměte si sportovní oblečení a čistou obuv. Do sportovní haly je zakázán vstup ve venkovní obuvi. Pokud jdete hrát stolní tenis je potřeba mít vlastní vybavení, pálky ani míčky nepůjčujeme. Pití si vezměte s sebou, limonády si můžete dokoupit v nápojovém automatu u recepce.

Šatna

Jedna šatna je v ceně pronájmu sportovní haly (nikoli ping pongového stolu). Pokud potřebujete více šaten, obraťte se na nás.